[rev_slider slider]

Kim jesteśmy

SPEC-WOK to specjaliści w zakresie montażu, serwisu oraz naprawy zaawansowanych technologicznie rozwiązań takich jak:montaż, serwis, naprawa –  klimatyzacja, wentylacja oraz odkurzacz centralny – Warszawa, Piaseczno, Wilanów.
Szanowni Państwo, wiele lat funkcjonowania na polskim rynku – w szczególności na terenie miasta Warszawa i w okolicach – sprawia, że nie mamy sobie równych. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie projektowania, montażu, serwisu oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Możemy z dumą przyznać, iż na swoim koncie mamy szereg zadowolonych Klientów – zarówno Indywidualnych jak i Biznesowych.

WIĘCJ

Co robimy

Szanowni Państwo, nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych – firm, korporacji, przedsiębiorstw, wszelkiego rodzaju instytucji, a także jednostek sektora państwowego.Montaż, serwis oraz naprawa klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji oraz centralnego odkurzacza w każdym pomieszczeniu, niezależnie od metrażu – zarówno w domach jednorodzinnych, pomieszczeniach biurowych, serwerowniach, salonach usługowych, hotelach, jak i w dużych obiektach jak np. hale produkcyjne, magazyny, centra handlowe.Najczęściej montaż, serwis i naprawa klimatyzacji Warszawa, Wilanów, Piaseczno.

OFERTA

10 lat doświadczenia

Firma z 10 letnim doświadczeniem specjalizuje się w zakresie szeroko pojętej wentylacji, klimatyzacji oraz centralnych odkurzaczy w tym: projektowaniem nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, a także montażem wysokiej klasy rozwiązań, w pełni dopasowanych do potrzeb współczesnego Klienta.

Montaż, serwis i naprawa klimatyzacji, wentylacji oraz centralnego odkurzacza na rzecz Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych – firm, korporacji, a także jednostek sektora publicznego.

Najczęściej montaż serwis naprawa klimatyzacji Warszawa, Piaseczno, Wilanów.

DLACZEGO MY

Opinie klientów

Rzetelny, uczciwy, terminowy Kontrahent godny polecenia. Realizacja w postaci wentylacji mechanicznej wykonana z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół – całość wygląda niezwykle estetycznie. Prace montażowe zostały zrealizowane szybko, zgodnie z warunkami umowy. Polecam.

SPEC-WOK to solidna firma na miarę XXI wieku. Rzetelne podejście do Klienta na każdym etapie współpracy, doskonała organizacja pracy, a także świetna znajomość branży sprawiają, że Kontrahent ten bez dwóch zdań zasługuje na polecenie. Prace montażowe w zakresie klimatyzacji (Multi Split) wykonane szybko, a co najważniejsze prawidłowo. Ekipa wykazała się fachowością, profesjonalizmem, a także… dużym wyczuciem estetyki.

Dotychczasowe pozytywne doświadczenia ze współpracy z firmą SPEC-WOK pozwalają mi z czystym sumieniem polecić ww. firmę innym Klientom. Instalacja systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych odbyła się sprawnie, fachowo, solidnie i co najważniejsze, z uwzględnieniem wszystkich moich wymagań. Specjaliści z firmy SPEC-WOK wykazali się pełnym profesjonalizmem.

Zainteresowany? Zapraszamy do współpracy

Nasza oferta KONTAKT